Tekser Bilişim Hakkımızda

Bilgi Teknolojileri Servisleri alanındaki etkin desteğiniz

Hakkımızda

Tekser Bilişim Teknik, 2014 yılında Tayfun Söğüt tarafından İzmir’de kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan bu yana, bilgisayar ve elektronik cihaz tamirinden server kurulumuna kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına kesin ve uzun vadeli çözümler üretmeyi görev edindik.

Geleceğe yönelik görüşümüz ise 7/24 kesintisiz destek sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Tekser Bilişim Teknik, dürüstlük ve kesinlik ilkeleri üzerine kurulmuş olup, hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz.

İzmir öncelikli olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ne hizmet vermekteyiz.

Öne Çıkan Özelliklerimiz

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı ve Etkili Servis
Alanında +20 Yıl Deneyimli Uzman Kadro
Kaliteli ve Dayanıklı Malzeme Kullanımı

Başarılarımız

Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar arasında, bizimle çalışan müşterilerimizin mesafe gözetmeksizin bizi tercih etmeye devam etmeleri, ulaşılamayan noktalarda uzaktan bağlantılar ile sorunları çözebilmemiz ve yaptığımız işlerin kalıcı çözümler sunması bulunmaktadır.


Gelecek Hedeflerimiz

Hizmet standardımızı koruyarak şubeleşmek ve teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak kurumsal şirketlerin bilgi teknolojileri dönüşümlerine yardımcı olmak, gelecekteki en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Tekser Bilişim Teknik olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve sorunlarınıza çözüm üretmek için her zaman yanınızdayız.